logo

Stavba počítačových sítí na klíč

Navrhujeme a realizujeme stavby počítačových sítí od vytvoření projektové dokumentace, návrhu počtu a rozmístění síťových zásuvek, vedení kabelových tras a umístění rozvodných skříní až po koncová uživatelská zařízení. Doporučíme Vám a v případě zájmu i dodáme technologii, která bude přesně odpovídat Vašim potřebám. Při stavbě počítačových sítí používáme pouze komponenty renomovaných značek a kompletní kabelážní systémy, které jsou spolu 100% kompatibilní. Montáže a servis rozsáhlých strukturovaných kabeláží provádíme v jakémkoliv prostředí. Montáž a kompletaci kabelových rozvodů strukturovaných kabeláží provádíme též i jako subdodávky pro stavební a elektrikářské firmy. Po instalaci strukturované kabeláže provedeme dodávku, instalaci a nastavení všech potřebných aktivních prvků počítačové sítě do datových rozvaděčů. Pro datové rozvaděče montujeme zdroje záložního napájení.

Stavba serverů na klíč

Naše společnost je obchodním partnerem společnosti Microsoft. Nasazení serverových produktů tohoto výrobce spolu s kvalitním a certifikovaným hardwarem (např. HP) a podporou našich zkušených a certifikovaných pracovníků je zárukou spokojenosti každého zákazníka.
Z produkce firmy Microsoft se jedná především o produkt MS Windows 2003 Server. Nasazením tohoto operačního systému v kombinaci s ostatními serverovými produkty jako MS SQL Server 2000, MS Exchange Server 2003, MS ISA Server atd., pokrýváme veškeré konfigurace jako File a Print server, databázový server, mail a komunikační server, zabezpečení a komplexní řešení přístupu k Internetu a podobně.
Small Business Server 2003 patří do rodiny Microsoft Windows Server System. Představuje již čtvrtou generaci síťové platformy pro malé a střední podniky (do 70 počítačů). Nabízí kompletní infrastrukturu pro vybudování plnohodnotného informačního systému – serverový operační systém, souborový server, služby elektronické komunikace, sdílení kalendářů, úkolů, faxové služby, práci s databázemi a bezpečný přístup na internet. Jeho základem je Microsoft Windows Server 2003. Další serverové komponenty zajišťují komunikaci a spolupráci (Microsoft Exchange Server 2003), přijímání a odesílání faxů, práci s databázemi (Microsoft SQL Server 2000) a bezpečný přístup na internet (Microsoft Internet Security and Acceleration Server). Windows Small Business Server 2003 je díky své jednoduchosti ideální produkt pro malé a střední podniky, které se chtějí soustředit především na své podnikání.

Kamerové a zabezpečovací systémy

Již dvanáct let provádíme návrhy a instalace kamerových systémů do soukromých či firemních objektů. Instalací kamerového systému uděláte zásadní krok k ochraně svého majetku nebo ke kontrole pracoviště.
Váš objekt vybavíme IP kamerovým systémem o takové kvalitě, která Vám dá jistotu, že Vaše investice do zabezpečení nebyla zbytečná. Používáme pouze značkové komponenty, na které poskytujeme záruku a servis.
Naše kamerové systémy se vyznačují nadstandardní kvalitou a jednoduchostí ovládání.
Více na www.kamerove-systemy-brno.cz.

Bezpečnostní audit a IT směrnice pro firmy

Bezpečnostní audit
Počítačová síť bez kvalitního systému zabezpečení je stejně zranitelná, jako člověk bez imunitního systému.
Do bezpečnostního auditu je zahrnuta například bezpečnostní kontrola nastavení serverů, kontrola bezpečnostní politiky, kontrola práv, kontrola nainstalovaných bezpečnostních aktualizací a záplat, kontrola nastavení běžících protokolů na síťovém rozhraní serveru, kontrola nastavení routerů apod.
IT směrnice pro firmy
Pro správný a bezproblémový chod firmy je potřeba definovat pravidla, jak se má zacházet s výpočetní technikou, počítačovou sítí, softwarem a digitálními daty. Nespornou výhodou směrnic je přehledná organizace činností a postupů při řešení běžných provozních požadavků.
V rámci poradenství Vám jsme schopni vytvořit vnitropodnikové směrnice pro používání IT, v souladu s pravidly využití sítě, bezpečného chování uživatele a právními předpisy současné legislativy.

Komplexní řešení pro výrobní společnosti

Zajišťujeme vývoj a provoz informačních systémů a aplikací na míru.
V roce 2014 jsme uvedli na trh zcela nový systém evidence výroby pod názvem Výroba Online.

Výroba Online je nový moderní MES systém, který Vám umožní sledovat, plánovat a vyhodnocovat veškeré výrobní procesy, ať jste kdekoliv. Jde pouze o to, že jste jednoduše online…
Systém Výroba Online je určen pro malé a střední firmy a podniky, které se zabývají zakázkovou a atypickou výrobou. Náš systém Vám umožní získat kompletní přehled o všech provozních procesech a tímto zoptimalizovat výrobu a celkový chod Vaší společnosti.Více informací o tomto sytému naleznete na www.vyrobaonline.cz

stavba počítačových sítí na klíč, správa počítačových sítí
stavba serverů na klíč, správa serverů
kamerové a zabezpečovací systémy
bezpečnostní audit, školící činnost, poradenství a konzultace IT
komplexní řešení pro výrobní společnosti, zakázkový vývoj software

Kontaktujte nás

[contact-form-7 id=“499″ title=“Kontaktní formulář 1″]