logo
Spolehlivá
řešení na klíč
baba

Stavba počítačových sítí na klíčNavrhujeme a realizujeme stavby počítačových sítí od vytvoření projektové dokumentace, návrhu, počtu a rozmístění síťových zásuvek, vedení kabelových tras a umístění rozvodných skříní, až po servery a jejich instalaci včetně periferií. Naši certifikování odborníci Vám vyberou či doporučí technologie a zařízení, která budou přesně odpovídat Vašim potřebám tak, aby bylo docíleno maximální efektivity využití IT i do budoucna. Při stavbě počítačových sítí používáme pouze komponenty renomovaných značek a kompletní kabelážní systémy, které jsou spolu 100% kompatibilní. Montáže a servis rozsáhlých strukturovaných kabeláží provádíme v jakémkoliv prostředí. Po instalaci síťové struktury realizujeme dodávku, instalaci a nastavení všech potřebných prvků počítačové sítě. Jedná se o aktivní prvky, servery, klientské stanice či periferie. Jako finální etapu pak realizujeme nasazení vysokých bezpečnostních standardů, které dokáží ochránit Vaši počítačovou síť před napadením, ať už z venku nebo zevnitř, či zneužití Vašich LAN (Wi-Fi, ethernet). Po realizaci této etapy sepíšeme technickou dokumentaci a spolu s hesly předáme Vám nebo Vašemu správci sítě počítačovou síť na klíč.

Stavba serverů na klíčNaše společnost je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft. Nasazení serverových produktů tohoto výrobce spolu s kvalitním certifikovaným hardwarem (HP, IBM, FUJITSU, atd.) a podporou našich zkušených a certifikovaných pracovníků je zárukou spokojenosti každého zákazníka. Servery Microsoft jsou postavené na operační platformě z rodiny Windows Server (2000/2003/2008/2012, Windows 10 server). Použití tohoto operačního systému umožňuje nasazení dalších pokročilých serverových produktů a aplikací, které jsou na nich závislé (např. MS SQL + účetní software). Mezi tyto serverové produkty patří např. MS SQL Server (databázový stroj), MS Exchange Server (poštovní server), WSUS (aktualizační server) atd. Díky těmto technologiím jsme schopni pokrýt veškeré Vaše požadavky. Pokud vlastníte anebo uvažujete o pořízení technologie serveru na bázi Linuxu, jsme Vám schopni dodat tento typ serveru na bázi nejrůznějších distribucí Linuxu (Suse, Red Hat, Fedora, atd.). V rámci zvětšení efektivity výtěžnosti hardwarového serveru, pak nabízíme možnost virtualizace softwarových serverů na technologiích HYPER-V a VMware. Tyto technologie umožňují sdílení výkonu jednoho stroje pro více softwarových serverů bez nutnosti investice do dalšího hardware, vysokou flexibilitu v rámci nasazování nových serverů – popřípadě jejich migrování, zálohování či jejich obnově a hlavně technologii vysoké dostupnosti (v případě poruchy jednoho serveru fungujete bez výpadku z druhého serveru). Servery jsou u nás instalovány a zahořovány minimálně sedm dnů, aby se opravily možné chyby (vadná komponenta z výroby) a vyloučila se veškerá možná rizika při jejich nasazení do ostrého komerčního provozu. Při instalaci hlavních doménových serverů implementujeme vysoké standardy v zabezpečení a konfigurujeme servery tak, aby bylo možno efektivně využívat všechny technologie.

Kamerové a zabezpečovací systémyJiž dvanáct let provádíme návrhy a instalace kamerových systémů do soukromých či firemních objektů. Instalací kamerového systému uděláte zásadní krok k ochraně svého majetku nebo ke kontrole pracoviště. Váš objekt vybavíme IP kamerovým systémem o takové kvalitě, která Vám dá jistotu, že Vaše investice do zabezpečení nebyla zbytečná. Používáme pouze značkové komponenty, na které poskytujeme záruku a servis. Naše kamerové systémy se vyznačují nadstandardní kvalitou a jednoduchostí ovládání. Více na www.kamerove-systemy-brno.cz

Bezpečnostní audit a IT směrnice pro firmyBezpečnostní audit
Počítačová síť bez kvalitního systému zabezpečení je stejně zranitelná, jako člověk bez imunitního systému. Do bezpečnostního auditu je zahrnuta například bezpečnostní kontrola nastavení serverů, kontrola bezpečnostní politiky, kontrola práv, kontrola nainstalovaných bezpečnostních aktualizací a záplat, kontrola nastavení běžících protokolů na síťovém rozhraní serveru, kontrola nastavení routerů apod. Tento audit vám pomůže ukázat/objevit případné nedostatky, které se pak ošetří tak, aby pro Vás neznamenaly do budoucna bezpečnostní riziko.
IT směrnice pro firmy
Pro správný a bezproblémový chod firmy je potřeba definovat pravidla, jak se má zacházet s výpočetní technikou, počítačovou sítí, softwarem a digitálními daty. Nespornou výhodou směrnic je přehledná organizace činností a postupů při řešení běžných provozních požadavků. V rámci poradenství Vám jsme schopni vytvořit vnitropodnikové směrnice pro používání IT, v souladu s pravidly využití sítě, bezpečného chování uživatele a právními předpisy současné legislativy. Řádně proškolení a legislativně poučený uživatel bude mít pro Vás přinos ve formě dobrého zaměstnance, který bude efektivně využívat výpočetní techniku ke své práci a do budoucna nezpůsobí vaší společnosti žádné škody ať už svým neuvědomělým chováním nebo porušováním autorských či licenčních práv.

Komplexní řešení pro výrobní společnostiZajišťujeme vývoj a provoz informačních systémů a aplikací na míru.
V roce 2014 jsme uvedli na trh zcela nový systém evidence výroby pod názvem Výroba Online. Systém Výroba Online je nový moderní MES systém určený malým a středním firmám či podnikům, které se zabývají zakázkovou nebo atypickou výrobou. Zákazník získá kompletní přehled o všech provozních procesech, což umožní zoptimalizovat výrobu a celkový chod společnosti. Více informací o tomto sytému naleznete na www.vyrobaonline.cz

stavba počítačových sítí na klíč
stavba serverů na klíč
kamerové a zabezpečovací systémy
bezpečnostní audit, IT směrnice pro firmy
komplexní řešení pro výrobní společnosti