logo
Využijte našich
služeb
baba

Externí správa počítačových sítíNabízíme komplexní řešení správy a chodu IT. Specializujeme se na externí správu počítačových sítí a techniky, včetně zabezpečení dodávky IT vybavení a spotřebního materiálu. Přebíráme odpovědnost a péči za celou síť nebo Vámi svěřenou část (pobočka, servery, počítače, atd.) v případě, že se na správě počítačové sítě podílí i Váš zaměstnanec/IT oddělení. Chápeme Vaši počítačovou síť jako celek, kde je potřeba řešit otázky bezpečnosti, vývoje, ale hlavně Vašich potřeb. Kde vše bude perfektně fungovat a Vy tak budete moci využívat všechny možnosti, které IT technika nabízí. Naší zcela jasnou vizí je spokojený zákazník. Zákazník, který ví, že se nemusí starat o žádný problém spojený s výpočetní technikou. Zákazník, který ví, že pokud se vyskytne jakýkoliv problém, my ho za něj rychle a profesionálně vyřešíme.

Správa serverůExterní správa serverů přináší malým a středním firmám řadu výhod – nemusí zaměstnávat vlastního nákladného specialistu na servery a ani investovat do jeho vzdělávání. Díky dohledu nad funkčností serveru se navíc zvýší jeho spolehlivost. Můžete tak snížit související náklady (stačí Vám pouze Váš méně nákladný technik pro běžnou výpočetní techniku) a vylepšit podmínky k podnikání. Externí správa serverů firmám šetří peníze i mnoho starostí. Do správy serverů je zahrnuta péče o doménový řadič, firewall, mailserver, aplikační server, databázový server, terminálový server, web server atd. Klíčem k úspěchu je pravidelná, pečlivá údržba všech serverových řešení, a proto naši technici správě serverů v dohledových centrech věnují maximální pozornost. Pro správný chod všech služeb se snažíme co nejvíce optimalizovat zvolenou konfiguraci a tím maximálně eliminovat rizika s tímto spojená.

Dodávka HW, SW a spotřebního materiáluV rámci komplexního řešení dodávky služeb dodáváme veškerou IT techniku včetně periferií:
• výpočetní technika (LCD, počítače, servery, tiskárny, software atd.)

• spotřební a kancelářský materiál (inkousty, tonery, papíry atd.)

Školící činnost, poradenství a konzultace ITNaši certifikování odborníci běžně provádí lektorskou činnost ve školících centrech, a proto jsme Vám schopni nabídnout školící činnost na vysoké úrovni. Školení je zaměřeno na:
začátečníky – uživatel musí zvládnout ovládání kancelářského software tak, aby byl pro Vaši společnost stoprocentně efektivní
profesionály – Vaši správci sítě u nás mohou absolvovat individuální školení dle konkrétních požadavků pro zvýšení své odbornostiJako součást této služby nabízíme i odborné poradenství, které Vám pomou vybrat správný směr, kterým by se měla Vaše výpočetní technika ubírat. Všechny technologie tak budou využity na 100% a také budou plně korespondovat se strategickými záměry a vizemi Vaší společnosti. Výsledkem této služby může být zjištění, že Vaše technologie jsou již optimální, nicméně nejsou využity tak, jak by měly a mohly.
Závěrem nelze opomenout vybudovaní Vaší podnikové bezpečnostní koncepce. Tato koncepce by měla řešit například bezpečnost prevence uživatele formou pravidelných školení. Zde se uživatel učí, co znamená tzv. „Správné a bezpečné chování uživatele“ a vnitropodnikové směrnice ratifikované Vašimi zaměstnanci. Tyto směrnice určují pravidla jak zacházet s výpočetní technikou a řeší software či digitální obsah počítačů z hlediska autorských a licenčních práv.

Zakázkový vývoj softwareNaše společnost nabízí v rámci svého portfolia i vývoj software na zakázku.
Naše softwarové oddělení spolu s našimi analytiky jsou Vám schopni navrhnout a na zakázku vyvinout program dle Vašich konkrétních požadavků za použití nejmodernějších technologií. V případě potřeby umíme navrhnout a naprogramovat tzv. datové můstky, které umožní komunikaci mezi novým programem a Vaším stávajícím systémem (např. účetnictví). Dále poskytujeme záruku na dodatečnou pozáruční údržbu/servis daného programu (aktualizace/budoucí rozšíření funkcionality).

externí správa počítačových sítí
správa serverů
dodávka hardware a software
školící činnost, poradenství a konzultace IT
zakázkový vývoj software