logo

záloha HL

Hledáte profesionální správu IT?

V Ageritu se setkáte s týmem certifikovaných odborníků, kteří Vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém z oblasti informačních technologií. Nabízíme komplexní řešení správy a chodu IT. specializujeme se na externí správu počítačových sítí a techniky, včetně zabezpečení dodávky IT
vybavení a spotřebního materiálu.

Správa počítačových sítí

Nabízíme komplexní řešení správy a chodu IT. Specializujeme se na externí správu počítačových sítí a techniky, včetně zabezpečení dodávky IT vybavení a spotřebního materiálu. Přebíráme odpovědnost a péči o celou jeho síť.

Server, správa serverů

Server je nejdůležitější součástí Vaší datové sítě. Obstarává rychlý a bezpečný přístup k jednotlivým aplikacím a datům z vnitřní sítě nebo z internetu. Jeho bezproblémový chod je tedy klíčový pro správné fungování celé sítě. V rámci této služby nabízíme zákazníkovi převzetí komplexní správy serveru a datové sítě (lze i odděleně) a garantujeme její provoz v plné míře.

Kamerové a zabezpečovací systémy

Provádíme návrhy a instalace kamerových systémů do soukromých či firemních objektů. Instalací kamerového systému uděláte zásadní krok k ochraně svého majetku nebo ke kontrole pracoviště.

Školící činnost, poradenství a konzultace IT

Veřejným i soukromým organizacím nabízíme komplexní poradenskou a školící činnost ve všech oblastech informačních technologií.

Komplexní řešení pro výrobní společnosti

Zajistíme Vám vývoj a provoz informačních systémů a aplikací na míru. Nabízíme systém Výroba Online, což je nový moderní ERP systém, který Vám umožní sledovat, plánovat a vyhodnocovat veškeré výrobní procesy, ať jste kdekoliv.

správa počítačových sítí servery, správa serverů kamerové a zabezpečovací systémy školící činnost, poradenství a konzultace IT komplexní řešení pro výrobní společnosti